П`ятниця, 03.05.2024, 13:02Головна | Реєстрація | Вхід

Розкажи друзям

Колискові

Свято в ЛІМУЗИНІ

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
МЕТОДИКА РАННЬОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ



Я створила дану методику для батьків, вихователів, педагогів, вчителів та усіх, кому не байдужі діти та їх розвиток. Коли народився мій маленький синочок, я побачила, наскільки сильне  у нього бажання пізнавати світ. Я старалася допомагати йому розвиватись у всьому, адже все було для нього таким новим і цікавим. Коли йому був один рік і два місяці, він уже мені показував на кубиках усі буквочки і цифри. А головне, я побачила, наскільки це було для нього цікаво і захоплююче. Я зрозуміла, що саме у дуже ранньому віці потрібно прикріплювати дитині любов до знань. Якщо ми лише дамо малятку маленький поштовх і постараємось легко та ненав’язливо дати ці необхідні знання, ми назавжди закладемо дитині любов до науки. Але яким чином  ми можемо навчати малюка і при цьому не обтяжувати його, а навпаки, весело проводити час? Звичайно ж, діти легше сприймають інформацію у ігровій та розважальній формі. А ще вони швидко запам’ятовують свої улюблені казки. Саме тому я розробила методику, яка дає дітям знання у формі ігор та казок. Наприклад, табличка множення описана у казці про хлопчика і лісових звіряток, де кожна цифра – це звірятко, а кожна пригода між ними – це дія множення. Погодьтеся, набагато легше запам’ятати цікаву дитячу казочку, ніж просто набір цифр. Щодо вивчення основних математичних дій (додавання, віднімання,множення, ділення) описані методи, які допомагають у зрозумілій та легкій формі вивчити і зрозуміти ці дії. Багато рекомендацій дозволяють дитині не лише запам’ятовувати необхідні їй поняття, а й логічно мислити та вникати у саму суть матеріалу. Також у даній методиці я описала деякі складніші математичні поняття, а саме – дроби, корені, степені та відсотки. Усе це описане у цікавій казці, яка має назву: «Пригоди у країні математичних чудес». Слідкуючи за розвитком подій у казці, дитина розуміє саму суть і принцип цих понять. Також є додаткові рекомендації та ігрові методи їх вивчення. Не бійтеся давати маленьким ці знання, адже тут вони подаються у зрозумілій і розважальній формі, яка буде доступна вашому малюку. Також є  рекомендації та методи щодо вивчення букв, читання та деяких граматичних понять. За допомогою казки «Скарб із країни Рідної мови» дитина вивчає частини мови, члени речення та відмінки. У казках та інших начальних матеріалах цієї методики дуже часто зустрічаються віршики, які допомагають легше, зрозуміліше та цікавіше засвоювати необхідні знання.

Дорогі батьки, вихователі та педагоги! Пам’ятайте, що у даній методиці необхідно якнайбільше проявляти ваш талант і артистизм. Ви можете читати казки, а потім це все розігрувати разом із дітьми. Використовуйте іграшки, малюйте те, про що ви розповідаєте, постарайтесь не просто навчати дитину, а бавитись та розвиватись, при цьому навчаючи. Тільки тоді і ви, і ваша дитина отримаєте задоволення та бажання знов і знов повторювати уроки.  Пам’ятайте про те, що такі заняття у ігровій формі допоможуть вам не лише навчати вашу дитину, а й більше зблизитися із нею і краще зрозуміти її внутрішній світ. А коли Ви це зрозумієте, то побачите, що не лише ми, а і наші діти багато чому нас навчають!

Усі матеріали, які подані у цій методиці дуже допоможуть Вам та Вашому дорогому малюкові у веселій формі навчатися, розвиватися та готуватися до школи. Пам’ятайте, що зараз шкільна програма дуже насичена і вимагає від дітей багато старанності і зусиль. А ці зусилля проявлятимуться лише тоді, коли буде бажання вчитися. Саме це бажання і любов до навчання ми можемо розвивати ще у ранньому віці, використовуючи дану методику. Обов’язково читайте усі рекомендації щодо викладання матеріалу, але не забувайте, що кожна дитина особлива і потребує індивідуального підходу і саме Вам необхідно знайти цей підхід.

Я бажаю вам успіхів у цьому нелегкому, але необхідному процесі виховання та навчання. Не забувайте завжди підтримувати атмосферу любові, тепла та затишку між вами та вашими дітьми.


Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz